Bugüne kadar adada ve adaya yapmış olduğumuz yeniliklerle adımızdan bahsettirmiştik…

Her ne kadar yapmış olduklarımız yapacaklarımızın teminatıdır demek çok alışılmış da olsa, bir kez daha bunu ispatlamak için yola koyulduk.

Her yönden farklı, yenilikçi ve profesyonel olmak için ilk adımları geride bırakmak üzereyiz.

10 Ekim 2005 itibariyle sizlerin karşısına yenilenmiş, daha da gençleşmiş fakat bir o kadar da tecrübe kazanmış bir ekip olarak merhaba dedik.

Maestro Destination Management Company  olarak bizler, Kuzey Kıbrıs’ın Incentive, Kongre, Özel Organizasyonlar, Toplantı ve Bayii Organizasyonlarına yeni bir soluk kazandırmak ve Yeşil Adamızın bu pazara hizmet verebileceği bilinmeyen yönlerini siz değerli iş ortaklarımızın kullanımına sunarak bölgemizin turizmine renk katabilme umudu içerisindeyiz.

Hırsımız, inancımız, gençliğimiz, çalışmaya karşı olan saygımız, tecrübemiz, teknolojiyi ve çağı yakalama azmimiz ile Kuzey Kıbrıs’a dışarıdan bakıldığında çok zor gibi görünen bir olguyu yaratabileceğimizden bizler eminiz.
Aslında önyargılar ve adada yapılan yanlış ve eksik servislerden dolayı gerektiği kadar kullanılmayan ve çok zorda kalmadıkça teklif bile edilmeyen bir destinasyonda insanların inanmadıkları ve imkansız dedikleri bir sistemi yaşama geçirdiğimizin yeteri kadar farkındayız, fakat gerek sizlerin maddi ve manevi gerekse adanın turizm pazarındaki gelecekteki yeri ve konumu açısından, sizlere hem çok ciddi maddi kazançlar elde ettiğiniz hem de çok kolay ve temiz bir operasyon yaptığınız bir destinasyon yaratacağımızdan emin olmanızı istiyouz.
Bu çabamıza gereken saygıyı ve desteği göstereceğinizi biliyoruz. Biz, başarıya inanan kendine özgüveni olan bir kolej ekibi ruhu ile bu yolda yürümeye başladık. Sizlerin de bu yolun üzerindeki ufak taşları kaldırmamızda bizlere desteğinizi eksik etmeyeceğinizden emin olarak görüşmek üzere diyoruz..

b-009

Misyonumuz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin turizm pazarındaki önemli renklerinden biri Incentive, Kongre, Özel Organizasyonlar, Toplantı ve Bayii Organizasyonlarıdır. Maestro DMC’nin 30 kişilik full-time, 120 kişilik part-time ekibi sadece bu pazara hizmet vermek üzere organize edilmiştir. Siz değerli dostlarımızın müşterilerine kaliteli ve özel hizmeti verebilmek için gerekli tüm yatırım hiç bir fedakarlıktan kaçınılmadan yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir. Bizler sizlerin yeşil adadaki çözüm ortağınız olma yolunda başarı ile ilerleyeceğiz.
maestro dmc target

Hedeflerimiz

Maestro DMC ekibi olarak Incentive Kongre özel ve bayi organizasyonları pazarına istinaden alınması gereken tüm riskleri alarak gerekli satın alma gücünü ortaya koymak ve bu sayade sizlere bu destinasyondan aslında sahip olmanız gereken maddi kazancı sağlayarak sadece bu pazara hizmet verecek ekibimizle servis kalitesini yükseltirken maliyet yapısını şu andaki değerlerin bile altına cekerek Kuzey Kıbrısın bir Incentive, Kongre, Özel Organizasyonlar, Toplantı ve Bayii Organizasyonları merkezi haline gelmesini sağlamak en büyük hedefimizdir.
img-vision

Vizyonumuz

Tek bir pazarda gerekli profesyonelliği sağlayarak, adanın bir destinasyon olarak pazarlanması ve turizminin bu pazardan hakettiği payı almasında katkıda bulunmak en büyük görevimizdir.
maestro dmc experince

Tecrübe

Yaptığımız işte kaliteli bir hizmet sunabilmenin yolu, yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmaktan geçiyor,  Maestro DMC olarak yılların vermiş olduğu birikim ile sizlere en farklı hizmeti verebilmek için varız.